Dystans całkowity:333.04 km (w terenie 129.00 km; 38.73%)

Maraton Karkonoski Szrenica - Śnieżka - Szrenica

Sobota, 6 sierpnia 2011 · Komentarze(11)
Kategoria Bieganie, Teren, Zdjęcia
Maraton Karkonoski ukończony!

Na maraton zapisałem się 1 kwietnia, czyli nie miałem jeszcze takiego dystansu na koncie - jak widać byłem dobrej myśli. Pierwszy maraton zrobiłem dopiero 3 maja w Katowicach.

Maraton Karkonoski okazał się, zgodnie z przewidywaniami, świetną imprezą. Udało się go pokonać w niezłej formie mimo, że przygotowania ograniczyły się do niedzielnych truchtów w towarzystwie Kasi biegaczki :)
Ostatecznie zająłem 94msce w OPEN z czasem 5:00:13. Nie wiem jak tym 13 sekundom udało się przekroczyć barierę 5godzin...nie dopilnowałem, chociaż wygląda na to że na mecie byłem w niezłym humorze: (fot. Marek Swoboda, który wygrał ten maraton z czasem 3:28:19!)

Trasę pokonałem w niezmordowanych kapciach new balance mt100. Przed biegiem zostały w nich zacerowane wywietrzniki:

Warunki przedstartowe w schronisku na hali Szrenickiej jak widać spartańskie:

Zdjęcia przed startem:

Prawie jak na czele stawki...

Seniorzy na trasie(szacun!)

Pan Florian rocznik 1935 ukończył maraton z czasem 7:19 i nie był ostatni!

Zbiegają z trzech Świnek(1320mnpm)

Medal na mecie

Wieczorny odpoczynek i regeneracja przy piwie:

(uwaga: to jest wpis biegowy z aktywnością bieganie, której tutaj jeszcze nie widać, ale jest...testuje się) - już można dodawać różne aktywności.